ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АВТОРІВКиївський національний університет будівництва і архітектури

Logo OpenAccess

ВЕНТИЛЯЦІЯ, ОСВІТЛЕННЯ ТА ТЕПЛОГАЗОПОСТАЧАННЯ

науково-технічний збірник

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АВТОРІВ

Збірник "Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання" призначений для оприлюднення результатів теоретичних та експериментальних наукових досліджень, прикладних розробок, нових методів і методик спеціалістам у галузі теплового захисту будівель, забезпечення мікроклімату, тепло- і газопостачання, котельної техніки, освітлення та використання вторинних і поновлюваних джерел енергії. Приймаються статті з суміжних галузей, наприклад, механіки рідин і газів.


Збірник є спонсованим, публікація безкоштовна. Редакція не розсилає авторам ніяких рахунків до сплати. У разі отримання подібних електронних листів задля безпеки прохання не відкривати посилання та не завантажувати файли!

ЗАВДАННЯ ЗБІРНИКА

Завдання Збірника - забезпечити платформу для обміну науковою інформацією спеціалістам у зазначених галузях.

ПОЛІТИКА ЗБІРНИКА

Політика Збірника спрямована в першу чергу на максимальне полегшення обміну інформацією. Публікація у Збірнику безкоштовна. Усі випуски Збірника знаходиться у вільному доступі, а їхні матеріали, ОКРІМ РЕКЛАМИ, розповсюджуються на умовах Ліцензії Creative Commons Зазначення Авторства 4.0 Міжнародна. Приймаються рукописи, створені не лише у MS Word, але і у вільному програмному забезпеченні LibreOffice, OpenOffice.org тощо. Рекомендується вживання англійської мови, що дозволяє максимально залучити світову аудиторію. Для підтримання високого наукового рівня статті в Збірнику проходять обов'язкове рецензування. Рецензії зберігаються не менше трьох років.

Запрошуємо фахівців з науковим ступенем та науковими роботами за останні три роки долучитися до рецензійного комітету. Редколегія залишає за собою право публікувати огляд останніх досягнень засновників видання та рекламні матеріали спонсорів.

РЕЦЕНЗУВАННЯ

Кожен рукопис проходить подвійне анонімне рецензування фахівцями за напрямком статті. Строк рецензування - один місяць. У разі зауважень автори мають виправити рукопис та/або надати пояснення. Ці матеріали перевіряються рецензентами і приймається рішення щодо публікації або додаткового виправлення.

Рукопис відхиляється в разі невідповідності тематиці Збірника, відсутності наукової новизни та практичної цінності, наявності плагіату (запозичення матеріалів без посилання на джерело), грубого порушення норм етики та відмови від співпраці з рецензентом. У разі інших порушень авторам пропонується доопрацювання рукопису.

ВИМОГИ ДО РУКОПИСІВ

Прохання до авторів неухильно дотримуватися вимог до рукописів. До вимог додається шаблон, у якому рекомендується формувати статтю.

Завантажити вимоги до рукопису англійською мовою від 30.04.2019

Завантажити вимоги до рукопису українською мовою від 30.04.2019

Ліцензія Creative Commons
Надсилання рукопису означає згоду авторів на вільне розповсюдження на умовах Ліцензії Creative Commons Зазначення Авторства 4.0 Міжнародна.