ПОДАННЯ РУКОПИСУКиївський національний університет будівництва і архітектури

Logo OpenAccess

ВЕНТИЛЯЦІЯ, ОСВІТЛЕННЯ ТА ТЕПЛОГАЗОПОСТАЧАННЯ

науково-технічний збірник

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ТА ПОДАННЯ ПУБЛІКАЦІЇ ДО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Збірник є спонсованим, публікація безкоштовна. Редакція не розсилає авторам ніяких рахунків до сплати. У разі отримання подібних електронних листів задля безпеки прохання не відкривати посилання та не завантажувати файли!

Оформлення рукопису повинно суворо відповідати вимогам до рукописів.

Завершений рукопис разом з його копією в PDF (або зображеннями сторінок) надсилається на електронну адресу vothp@ukr.net.

Дата та час надсилання на цю адресу вважається датою та часом подання рукопису до редакції незалежно від подальшого проходження.

Автор може просити прискорення процедури рецензування в листі за нагальної потреби з описом причин. Це прохання буде передано рецензентам, однак не зобов'язує їх до конкретних дій.

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ РУКОПИСУ

Відповідальний секретар редколегії виконує швидку перевірку вмісту статті. У разі виявлення грубих помилок рукопис повертається на доопрацювання.

З рукопису вилучаються метадані та дані про авторів, після чого рукопис надсилається рецензентам. Протягом місяця рецензенти мають надати рецензію. За наявності зауважень рукопис повертається авторам для відповіді та доопрацювання. Відповіді та/або виправлений рукопис мають бути надіслані на електронну адресу vothp@ukr.net протягом тижня.

Після узгодження з рецензентами рукопис підлягає літературній редакції та долучається до макета чергового випуску Збірника. Сформований макет надсилається авторам для узгодження. Автори зобов’язані переглянути свою статтю і терміново (протягом одного-двох робочих днів) погодитися з редагованим текстом рукопису або надати зауваження. Після погодження ніякі претензії щодо рукопису не приймаються.

Виконується процедура фізичної та електронної публікації Збірника. Розсилання авторських примірників, по одному на статтю, виконується безкоштовно.